Wrocławska Anarchia Kartonowa

Menu:

WAK - oto my
Spotkania - info i archiwum
WSMK 2015
WSMK 2014
WSMK 2013
WSMK 2012
WSMK 2011
WSMK 2010
WSMK 2009
WSMK 2008
WSMK 2007
WSMK 2006
Materiały do pobrania
Kontakt z nami

Powrót do głównej

VIII Ogólnopolskie Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
X Zlot Forum Konradusa
101 Wyjazdowa Sesja Łódzkiej Sjesty Modelarskiej

Jesteśmy na tyle oporni na pogłoski, że kolejnych Wrocławskich Spotkań Modelarskich nie będzie, że organizujemy je ponownie :)

Termin - 7-9 czerwca 2013 - rok temu spotkaliśmy się tydzień wcześniej, żeby nie robić konkurencji jakimś nawiedzonym gościom uganiającym się za dmuchanym balonem ze skóry, ale w tym wracamy do stałego terminu., czyli drugiego weekendu czerwca.

Miejsce – tradycyjnie– Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu ( przy ul. Kołłątaja, vis a vis dworca kolejowego Wrocław Główny).

„Czym karton trąci i nie tylko ”,czyli X Zlot Uczestników Forum Konradusa) oraz 101 Wyjazdowa Sesja Łódzkiej Sjesty Modelarskiej w gawrze WAKu, czyli w „Barze u Misia”, położonym ok. 300 m od miejsca wystawy. Noclegi – tak jak zawsze pozostawiamy w gestii każdego uczestnika. Adresy potencjalnych miejsc noclegowych jak w poprzednim roku plus parę nowych adresów (hostele) podamy na stronie WAKu.

Jako temat wystawy specjalnej postanowiliśmy wybrać „Świat kolei”. Uważamy, że przeciągu kilku ostatnich lat powstało tak dużo wspaniałych modeli pojazdów szynowych i infrastruktury, że najwyższy czas dać możliwość ich wykonawcom możliwość specjalnej prezentacji. Na ten cel przeznaczamy specjalną salę.

Nie planujemy zmian w regulaminie, gdyż uważamy, że formuła dotychczasowych spotkań sprawdziła się w dostatecznym stopniu.

Jak każdego roku dla chętnych wydawców zorganizujemy bezpłatne stoiska na ich wydawnictwa ( szczegóły zamawiania miejsc zostaną jeszcze sprecyzowane i przesłane poszczególnym wydawcom, sprzedawcom akcesoria itp.)

Zapraszamy wszystkich do współtworzenia naszej imprezy zarówno na etapie przygotowań jak w trakcie samych spotkań.

Kolejne informacje zamieszczać będziemy sukcesywnie.

Zapraszamy wszystkich do współtworzenia naszej imprezy zarówno na etapie przygotowań jak w trakcie samych spotkań. Wszystkie wiadomości na bieżąco są zamieszczane na Forum.

Plakat i banner WSMK 2013 do pobrania tutaj...

Formularz zgłoszeniowy do wydrukowania tutaj...

O ostatnich Spotkaniach w 2012 czytaj tutaj...@konradus aktualizacja: 2015.05.05