Wrocławska Anarchia Kartonowa

Menu:

WAK - oto my
Spotkania - info i archiwum
WSMK 2016
WSMK 2015
WSMK 2014
WSMK 2013
WSMK 2012
WSMK 2011
WSMK 2010
WSMK 2009
WSMK 2008
WSMK 2007
WSMK 2006
Materiały do pobrania
Kontakt z nami

Powrót do głównej

1. Plan najbliższej okolicy miejsca Zlotu i Konkursu.


  


Miejsce Konkursu - Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika - ul. Hugona Kołłątaja 20
Spotkanie Forumowiczów - Bar u "Misia" - ul.Bogusławskiego 33
  Droga na spotkanie u "Misia" - 0,5kmWyœwietl większą mapę


2. Poniżej przedstawiamy opis tras dojazdowych z głównych kierunków:


Gdańsk, Bydgoszcz, Poznań – dojazd od strony Krotoszyna, Milicza, Trzebnicy:

Wjazd do miasta od strony Widawy - ul. Żmigrodzką.
Trzeba jechać czas prosto główną drogą. Po przejechaniu mostu osobowickiego, dalej prosto, tuż za wiaduktem kolejowym w prawo. Na pierwszych światłach w prawo. Przytulamy się do lewego pasa i na kolejnych światłach skręcamy w lewo. Przekraczamy rzekę (niebieski most sikorskiego) i dalej prosto. Mijamy prosto duże (naprawdę duże) skrzyżowanie (pl. Jana Pawła II). Następne światła - prosto (czyli ciut w lewo), potem kolejne trzy światła też prosto. Widząc z przodu po prawej dworzec główny skręcamy w lewo i już jesteśmy na miejscu - należy tylko znaleźć sobie jakieś miejsce parkingowe.


Lublin, Warszawa, Łódź – dojazd od strony Kępna, Sycowa, Oleśnicy:

Wjazd do miasta od strony trasy A8/S8.
Zjeżdzamy z A8 na węźle Wrocław Północ (zjazd na Poznań). Na rondzie skręcamy w prawo (pierwszy zjazd). Następnie trzeba jechać czas prosto główną drogą. Po przejechaniu mostu osobowickiego, dalej prosto, tuż za wiaduktem kolejowym w prawo. Na pierwszych światłach w prawo. Przytulamy się do lewego pasa i na kolejnych światłach skręcamy w lewo. Przekraczamy rzekę (niebieski most sikorskiego) i dalej prosto. Mijamy prosto duże (naprawdę duże) skrzyżowanie (pl. Jana Pawła II). Następne światła - prosto (czyli ciut w lewo), potem kolejne trzy światła też prosto. Widząc z przodu po prawej dworzec główny skręcamy w lewo i już jesteśmy na miejscu - należy tylko znaleźć sobie jakieś miejsce parkingowe.


Zielona Góra, Legnica – dojazd od Środy Śląskiej

Wjazd do Wrocławia od osiedla Leśnica ul. Średzką
Należy jechać cały czas prosto ul. Średzką, Kosmonautów, Lotniczą, Legnicką, przejazd pod torami kolejowymi, za wiaduktem ok.300m charakterystyczny okrągły „bunkier” po prawej stronie, następnie kładka dla pieszych i zaczyna się Pl. Solidarności, przechodzący w Pl. Jana Pawła II Należy skręcić w prawo (po lewej ręce charakterystyczne rzeźby przedstawiające Herculesa walczącego z lwami). Następne światła prosto (czyli ciut w lewo), potem trzy kolejne światła też prosto. Widząc dworzec główny skręcamy w lewo i jesteśmy na miejscu.


Rzeszów, Kraków , Katowice, Opole, Legnica - dojazd od autostrady A4 – zjazd przy centrum handlowym Bielany

Wjazd do miasta ul. Karkonoską.
Za pierwszym skrzyżowaniem z sygnalizacją należy „odbić” w prawo, tak żeby cmentarz żołnierzy radzieckich z charakterystycznymi postumentami z czołgami T 34 mijać lewą stroną. Jest to ul. Wyścigowa, która doprowadzi do wiaduktu kolejowego. Za wiaduktem należy jechać lekkim łukiem w prawo – ul. Ślężną. Po około 2,5 -3 km droga przebiegać będzie obok wysokiej hałdy ziemi po prawej stronie, należy wówczas kontynuować jazdę lewym pasem i kiedy droga zakręci pod kątem prostym w prawo należy właśnie lewym pasem dojechać do skrzyżowania ze światłami. Na tym skrzyżowaniu trzeba skręcić w lewo i następnie zająć prawy pas. Po kolejnej krzyżówce z sygnalizacją , droga przebiega pod wiaduktem kolejowym i zaraz za nim odbija najpierw w prawo i zaraz za stanowiskami komunikacji miejskiej ponownie „prostuje się”. Po prawej ręce mijamy Dworzec Główny PKP. Należy przeciąć skrzyżowanie z ul. Piłsudskiego i wjechać w ul. Kołłątaja


3. Plan stref parkingowych w okolicach Zlotu i KonkursuPobierz mapkę w rozdzielczosci 800x1030 (225kB)Sponsorzy i przyjaciele
WSMK 2015:
@konradus aktualizacja: 2015.05.05