Wrocławska Anarchia Kartonowa

Menu:

WAK - oto my
Spotkania - info i archiwum
WSMK 2016
WSMK 2015
WSMK 2014
WSMK 2013
WSMK 2012
WSMK 2011
WSMK 2010
WSMK 2009
WSMK 2008
WSMK 2007
WSMK 2006
Materiały do pobrania
Kontakt z nami

Powrót do głównej

X Ogólnopolskie Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
XII Zlot Forum Konradusa

 


Niepostrzeżenie dotarliśmy do X Wrocławskich Spotkań Modelarzy Kartonowych i do XII Spotkań Forumowiczów „Konradusa”. Zaczynaliśmy z obawami czy konkurs zorganizowany oddolnie przez modelarzy dla modelarzy wypali. Wypaliło i rozniosło się z hukiem po kraju i nie tylko, dzięki czemu możemy chyba mówić o pewnym renesansie wystaw modelarskich tworzonych dla popularyzacji naszego hobby, a nie dla medali, punktów i diet. Mamy nadzieję, że dziesiąta edycja WSMK będzie równie dobrze przyjęta jak poprzednie.

Termin - 12-14 czerwca 2015.

Miejsce - jak zawsze - Centrum Edukacji Kulturalnej Dzieci i Młodzieży im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu (przy ul. Kołłątaja, vis a vis dworca kolejowego Wrocław Główny).

Postanowiliśmy jako temat wystawy specjalnej w tym roku przyjąć „Lotnictwo II Rzeczpospolitej”. Poza prezentacją modeli, zostaną wystawione fotografie, rysunki, plany, instrukcje obsługi, książki etc z okresu dwudziestolecia międzywojennego.

Dla chętnych wydawców zorganizujemy bezpłatne stoiska na ich wydawnictwa.

Oczywiście wieczorami spotykamy się „U Misia”.

Będą przygotowane dodatkowe atrakcje, ale czekamy na ich potwierdzenie.

Jak zawsze liczymy na Waszą pomoc i to zarówno w trakcie przygotowań jak i podczas samej imprezy.

Noclegi - pozostawiamy w gestii każdego uczestnika. Adresy potencjalnych miejsc noclegowych jak w poprzednim roku podajemy na stronie WAKu. Zachęcamy też do rezerwacji miejsc poprzez serwisy internetowe, które w tym się specjalizują, można nawet za 50% ceny uzyskać rezerwację w hotelach o wyższym standardzie.

Kolejne informacje na stronie zamieszczać będziemy sukcesywnie, a wszystkie wiadomości z przygotowań do imprezy na bieżąco są zamieszczane na Forum.

Aktualne formularze zgłoszeniowe, plakaty i bannery WSMK 2015 są lub będą do pobrania tutaj...


Za Wrocławską Anarchię Kartonową - Homik


Sponsorzy i przyjaciele
WSMK 2015:@konradus aktualizacja: 2015.05.05