Menu:
WAK - oto my
Spotkania - info i archiwum WSMK 2015
WSMK 2014 WSMK 2013 WSMK 2012 WSMK 2011
WSMK 2010
WSMK 2009
WSMK 2008
WSMK 2007
WSMK 2006
Materiały do pobrania
Kontakt z nami
Powrót do głównej
|
VI Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
oraz
VIII Zlot Uczestników Internetowego Forum "Konradusa"
Wrocław 10-12 Czerwca 2011
-------------------------
GRAND PRIX Wrocławskiego Spotkania Modelarzy Kartonowych 2011 - nagroda przyznana w drodze głosowania przez Uczestników Zlotu Forum Konradusa, modelarzy wystawiających swoje modele i członków Wrocławskiej Anarchii Kartonowej - fundator Firma NOKIA
Model okrętu IJN HIEI wykonany przez Tomasza Studzińskiego
GRAND PRIX Publiczności przyznawana w drodze głosowania przez zwiedzających wystawę -fundator Firma SAMSUNG
Model okrętu VICTORY wykonany przez Stefana Pawlaka
WYRÓZNIENIA:
Klasa 1: kartonowe ABC (modele wykonane przez modelarzy do lat 13) :
Tablet ufundowany przez firmę at.tk
Makieta miasteczka wykonana przez Justynę i Wojciecha Jóźwiaków
Nagrody rzeczowe
Makieta stacji kosmicznej wykonana przez Michała Zielińskiego
Klasa 3: samoloty, śmigłowce i szybowce :
PZL 37B - Janusz Lemański
F-16C - Robert Kołodziejski
Klasa 4: okręty, statki :
IJN AKITSUSHIMA - Piotr Senger
HIEI – Tomasz Studziński
Klasa 5: pojazdy kołowe i gąsienicowe :
ISU – 122 – Krystian Sęda
T1E1 – Michał Rafalski
Klasa 6: pojazdy szynowe :
Parowóz towarowy Ty2 – Mariusz Głowacki
Parowóz Pt 47 – Andrzej Kamiński
Klasa 7: budowle, dioramy :
Upadek Ikara – Katarzyna Manikowska
Zamek Karlstejn – Wojciech Sil
Klasa 8: figurki, pojazdy kosmiczne, artyleria, broń i inne :
Żołnierz niemiecki – Tomasz Śliwa
Armata plot. 40mm wz. 36 Maciej Grajek
Nagroda Dyrektora MDK za najciekawszy projekt prostego modelu kartonowego dla początkujących modelarzy:
Nagroda za najlepszy model wystawy tematycznej „Front Wschodni 1940-1945 – nagroda Wrocławskiej Anarchii Kartonowej:
ISU – 122 – Krystian Sęda
Nagroda za najlepszy model samolotu, na którym walczyli Polacy – fundator Rektor-Komendant Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie:
PZL 37B - Janusz Lemański
Nagroda za najlepiej wykonany model pojazdu w polskich barwach – fundator Rektor-Komendant Wyższej Szkoły Oficerskiej Wojsk Lądowych we Wrocławiu:
ISU – 122 – Krystian Sęda
Nagroda Dowódcy Trzeciego Skrzydła Lotnictwa Transportowego w Powidzu za najlepiej wykonany model z polskimi oznaczeniami:
PWS- 50 – Krzysztof Frankowski
Nagroda dla wykonawcy najlepszego modelu samolotu polskiej konstrukcji lub barwy - fundator Wydawnictwo CardPlane :
PZL 37B - Janusz Lemański
Nagroda dla zespołu z WSOWL we Wrocławiu ufundowane przez wydawnictwo
MODEL-KOM
Nagroda za model samoloty F-16 C wykonany przez Roberta Kołodziejskiego od wydawnictwa MODEL-KOM
Nagroda za kolekcje modeli dla Katarzyny Manikowskiej od Wrocławskiej Anarchii Kartonowej
Nagroda za najlepszy model żaglowca – Firma GPM
Victory – Stefan Pawlak
Nagroda dla wykonawcy najlepszego modelu z Wydawnictwa WAK - fundator Wydawnictwo WAK
Breguet XIX B2 wykonany przez Piotra Tereszko
Nagroda za najlepszy model architektoniczny - fundator Budim sp. z o. o.
Zamek Karlstejn – Wojciech Sil
Nagroda Łódzkiej Sjesty Modelarskiej dla Krzysztofa Frankowskiego za model PWS – 50
Nagroda GEKO model węgierskiego czołgu TURAN II
dla Pawła Rodzocha
Nagroda Poznańskiej Kartonowej Pyry-WLKP, za najciekawszy model ,,pod żaglami" dla Mariusza Kamińskiego za amerykański bryg Lexington.
Nagroda „za najbardziej zakręcone podejście do modelarstwa „ dla Katarzyny Manikowskiej ufundowana przez Tomasza Suchaka
Nagrody w postaci modeli kartonowych dla najmłodszych ufundowane przez Łukasza Fuczka, Jaroslava, Wydawnictwo Schreiber- Bogen, GPM, WAK, Jorzika
Wszystkim sedecznie gratulujemy!
|