Wrocławska Anarchia Kartonowa

Menu:

WAK - oto my
Spotkania - info i archiwum
WSMK 2015
WSMK 2014
WSMK 2013
WSMK 2012
WSMK 2011
WSMK 2010
WSMK 2009
WSMK 2008
WSMK 2007
WSMK 2006
Materiały do pobrania
Kontakt z nami

Powrót do głównej

V Międzynarodowe Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
i
VII zlot Forum Konradusa
Cztery spotkania już za nami, nadszedł czas na kolejne, tym razem międzynarodowanie spotkanie. W tym roku dołączą do nas nasi koledzy z Niemiec, Austrii i Czech.

Podobnie jak w latach poprzednich spotkanie odbędzie się w czerwcu, tym razem 11-13 czerwca

Miejsce - tradycyjnie - Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu (przy ul. Kołłątaja, vis a vis dworca kolejowego Wrocław Główny). „Co w kartonie piszczy i nie tylko” (czyli VI Zlot Uczestników Forum Konradusa) w gawrze WAKu, czyli w „Barze u Misia”, położonym ok. 300 m od miejsca wystawy. Noclegi - tak jak zawsze pozostawiamy w gestii każdego uczestnika. Adresy potencjalnych miejsc noclegowych jak w poprzednim roku plus parę nowych adresów (hostele) podamy na stronie WAKu.

Odnośnie regulaminu nie przewidujemy zmian.

W sobotę planujemy wyjście na teren parku lotniczego Instytutu Lotnictwa Politechniki Wrocławskiej. Do obejrzenia, obfotografowania będzie: Su-22, TS-11 Isrka, I-22 Iryda i Mi-2. Podczas zwiedzania mamy także zapewnine wsparcie merytoryczne ze strony Instytutu.

W tym roku jako głównym tematem przewodnim wyróżnionym specjalną ekspozycją będzie "Oręż Żołnierza Polskiego 1939-1945".

Jak każdego roku dla chętnych wydawców zorganizujemy bezpłatne stoiska na ich wydawnictwa (szczegóły zamawiania miejsc zostaną jeszcze sprecyzowane i przesłane poszczególnym wydawcom, sprzedawcom akcesoria itp.)

Zapraszamy wszystkich do współtworzenia naszej imprezy zarówno na etapie przygotowań jak w trakcie samych spotkań. Wszystkie wiadomości na bieżąco są zamieszczane na Forum.

Dla chętny przgotowano pamiątki zlotowe. Można je zamawiać na forum w osobnych wątkach: kubki i koszulki.

Kolejne informacje zamieszczać będziemy sukcesywnie.

Plakat i banner WSMK 2010 do pobrania tutaj...

Formularz zgłoszeniowy do wydrukowania tutaj...

O ostatnich Spotkaniach w 2009 czytaj tutaj...


 

@konradus aktualizacja: 2015.05.05