Wrocławska Anarchia Kartonowa

Menu:

WAK - oto my
Spotkania - info i archiwum
WSMK 2015
WSMK 2014
WSMK 2013
WSMK 2012
WSMK 2011
WSMK 2010
WSMK 2009
WSMK 2008
WSMK 2007
WSMK 2006
Materiały do pobrania
Kontakt z nami

Powrót do głównej

IV Ogólnopolskie Wrocławskie Spotkania Modelarzy Kartonowych
i
VI zlot Forum Konradusa
Po trzech naszych spotkaniach tu i ówdzie zaczęły się pojawiać pogłoski, że czwartych nie będzie i nawet padły propozycje , że ktoś inny zorganizuje kolejne. Może kiedyś tak, ale jeszcze nie w tym roku ;-)

Termin - 6-7 czerwca 2009 - rok temu dało radę dojechać wielu z naszych kolegów i koleżanek, pogoda dopisała , więc nie widzimy podstaw, żeby zmieniać porę spotkań ;-)

Miejsce - tradycyjnie - Młodzieżowy Dom Kultury im. Mikołaja Kopernika we Wrocławiu (przy ul. Kołłątaja, vis a vis dworca kolejowego Wrocław Główny). „Co w kartonie piszczy i nie tylko” (czyli VI Zlot Uczestników Forum Konradusa) w gawrze WAKu, czyli w „Barze u Misia”, położonym ok. 300 m od miejsca wystawy. Noclegi - tak jak zawsze pozostawiamy w gestii każdego uczestnika. Adresy potencjalnych miejsc noclegowych jak w poprzednim roku plus parę nowych adresów (hostele) podamy na stronie WAKu.

Odnośnie regulaminu nie przewidujemy zmian, jedynie pragniemy „przebudować” skład komisji sędziowskich (pierwsze próby były już rok temu). Otóż do każdej komisji oprócz dwóch Wakmanów chcemy zaprosić po jednym gościu z innych regionów Polski/świata.

W „otoczeniu” konkursu oprócz tradycyjnych warsztatów i połączonego z nimi pokazu „Karton w ruchu” na osobnym miejscu zostanie zaprezentowany dorobek modelarski jednego z naszych kolegów.

Specjalna ekspozycja zostanie poświęcona mikromodelarstwu. W tym roku zapraszamy modelarzy parających się tą dziedziną modelarska do zaprezentowania swoich osiągnięć, bez względu na materiał, z którego tworzą swoje dzieła.

Wydzielona część ekspozycji odbywać się będzie pod hasłem „Siły zbrojne Japonii podczas II Wojny Światowej w modelarstwie kartonowym”. Komandorem tej części wystawy jest nasz kolega z Poznania - Jorzik.

Jak każdego roku dla chętnych wydawców zorganizujemy bezpłatne stoiska na ich wydawnictwa (szczegóły zamawiania miejsc zostaną jeszcze sprecyzowane i przesłane poszczególnym wydawcom, sprzedawcom akcesoria itp.)

Zapraszamy wszystkich do współtworzenia naszej imprezy zarówno na etapie przygotowań jak w trakcie samych spotkań.

Kolejne informacje zamieszczać będziemy sukcesywnie.

Plakat i banner WSMK 2009 do pobrania tutaj...

Formularz zgłoszeniowy do wydrukowania tutaj...

O ostatnich Spotkaniach w 2008 czytaj tutaj...

@konradus aktualizacja: 2015.05.05